Haber Sitesi


Haber Modülü

Haber Sitesi tasarımında, Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir.
Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.

Yazar Modülü
Haber Sitesi tasarımında, Bu modül sisteme yazar eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar eklenebilmektedir.
Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir.
Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.

Foto Galeri
Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.

Video Galeri
Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir.

Nöbetçi Eczaneler
Bu modül yardımı ile nöbetçi eczanelerin isim ve telefon bilgileri sistemde gösterilebilecektir.

Anket
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketlerin sadece sonuçları görüntülebilmektedir.

RSS Desteği
Sitenizin’in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan sistem.

HTML Menu
Bu modul yardımı ile sisteme istenildiği kadar sabit sayfalar kolay bir şekilde eklebilmektedir. (ÖRN: Şehir Tanıtımı)

Arşiv Arama
Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. “Başlık ve İçerik” ve “Başlık” olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir. Arama sonuçları “Başlık” veya “Tarih” alanına göre sıralanabilir.

Haber İndeksi
Bu modülde gün içinde girilen haberlerin listesi yer almaktadır.

Piyasalar
Döviz bilgileri TCMB’ndan otomatik olarak alınmaktadır.

Hava Durumu
İstenilen sayıda ilin hava raporu gösterilebilmektedir.

Künye
Site künyesinin yer aldığı bölümdür. İçeriği yönetim panelinden kolayca değiştirilebilir.

İletişim Formu
Bu modül yardımı ile kullanıcılar site yönetimine mesaj gönderebilirler. Gönderilen bu mesajlar yönetim panelinde listelenmektedir.

Haber Sitesi Örneği


blank