İşletmenizi Büyütmek mi İstiyor sunuz? Profesyonel Web Tasarımı İpuçları


İşletmenizi Büyütmek mi İstiyor sunuz? Profesyonel Web Sitesi İpuçları; Ne kadar korkuyorsun Muhtemelen mali açıdan  çok endişeleniyorsunuzdur. Planlanan bütçenize uyuyor musunuz? Eğer başlıyorsanız, geriye dönmek için fazla sermayeniz olmayabilir. Bu, işinizi istediğiniz kadar hızlı büyütmenizi zorlaştırıyor.

Bazı teknolojik gelişmeleri değerlendirmek için biraz zaman ayırın. Bu gelişmeler, alanınıza veya nişinize bakılmaksızın işinize yarayabilir.

İşletmelere en iyi hizmetleri kimlerin sunabileceğini görmek için hazırlanmış bir yarışma var. Bu hizmetlerden bazıları tamamen ücretsizdir. Bütçenizi baskı altına almadan işinizin bir bölümünü büyütebilirsiniz.

Web sitelerine ve sosyal medya faaliyetlerine 2017’de çok odaklanılmıştır. Web sitenizle ilgili birkaç ipucunu paylaşmak istiyorum.

Trafik ve yanıt oranlarında anlık artışlar yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey birkaç ayarlamadır.

1. Sosyal Medya Entegrasyonu

Web siteniz hiçbir zaman yalnız başına başarılı olamaz. Çevrimiçi platformlar etkileşim için tasarlanmıştır. Ben sosyal medyadan bahsediyorum.

Instagram
LinkedIn
Facebook
Twitter
Youtube
Bunlar trafiği web sitenize yönlendirebilir. Bazı görüntüleri veya videoları web sitesi sayfalarınıza yerleştirin. Bunlar, sayfaların ziyaretçiler için değerini artırabilir.

Bu, müşterilerinizi eğlendirmekle ilgili değil. Her zaman değer vermelisiniz:

Web sitenizdeki Facebook özet akışınızı göstermek güven oluşturur. Ziyaretçiler yorumları görebilir. Diğer müşterilerin görüşleri değerli pazarlama araçlardır.
Küçük işletmeler çok fazla inceleme altına girer. Müşteriler, mükemmel hizmet ve uzun ömür için kendilerine güvenip güvenebileceklerini merak ediyorlar. Yerleşik şirketlere güvenmek daha iyi değil mi? LinkedIn profiliniz sahibi olarak paha biçilemez. Geçmişiniz hakkında size şu anki pozisyonunuz için mükemmel kılan şeyleri belirtin. Bu bağlantıyı web sitenizde göründüğünden emin olun. Tüketiciler bir şirkete ve insanlara aşina olduklarında kendilerine daha sadıklar.
Bu platformların simgelerini web sitenize ekleyin. Birçok platform arasında birlik oluşturur. Web sitenize diğer platformlarda da bağlantılar eklediğinizden emin olun.

2. Eylem Çağrısı

Büyümek hareket ister. Küçük bir işletme kurarken, gerçekleşmesi gereken birçok etkinliğe ihtiyacınız vardır:

Yeni müşterilere ulaşma
Piyasa bilgilerini toplamak
Gelecekteki kampanyalar için müşteri bilgilerini toplama
Satış yapmak
Tüm bunlar web siteniz üzerinden gerçekleşebilir. Ancak ziyaretçilerin nasıl ve nereye katılmaları gerektiğini göstermeleri gerekir. Web sitenizin sayfalarının aşağıdaki düğmeleri içerdiğinden emin olun:

Hızlı ürün incelemeleri
Anket
Ürün satışları
Posta listelerine katılmaya davetiyeler
Uygulama indir
Bunların var mı? Şimdi onları kolayca görünür hale getirin, böylece mümkün olduğunca etkileşime girersiniz.

3. Duyarlı Tasarım

Umarım ilk hedeflerinizden birisi bir müşteri tabanı oluşturmaktır. 2017’de çevrimiçi olarak aramalısınız. Çevrimiçi platformları kullanan insanların sayısı her yıl artmaktadır.

Takip etmesi gereken yollar şunlardır:

Web siteniz üzerinden
Sosyal medyada
Bu platformlara çoğunlukla Akıllı telefonlar ve mobil cihazlar aracılığıyla erişildiğinin farkında olmalısınız. Web siteniz muhtemelen bilgisayar ekranları için tasarlanmıştır. Geliştiriciler, duyarlı tasarım için uygun muydu?

Duyarlı tasarım, web sitenizin boyutunu ayarlamasını sağlar. Cihaz ne olursa olsun tarama işlemini kolaylaştıran bir boyutla açılacaktır.

Uygulamalar
İşinizin genel imajını daha da artırabilirsiniz. Şirketinize özgü bir uygulama oluşturun. Bu güncel bir trend. Şimdilik modaya uygun bir ürün çok değerlidir.

Uygulamalar şunları içerebilir:

İletişim bilgisi
Ürün Bilgisi
Portallar satın alın
Müşterileriniz ihtiyaç duydukları tüm bilgileri edinebilir. Bunun olabilmesi için büyük bir takıma ihtiyacınız bile yok. Sadece bir uygulama.

Teknoloji, küçük işletmeler için hayat kolaylaştırır. Bu sana kaça mal olacak? Sana bir şey maliyeti taşımak zorunda değil.

Birkaç yıl içinde profesyonel bir tane inşa edebilirsiniz. Çevrimiçi uygulamalarla kendiniz tasarladığınız kişiyle başlayın. Kaliteleri başlamanıza yetecek kadar iyi. Müşterilerinizin hangi özellikleri sevdiğini öğrenin. Bunları gelecekte genişletin.

4. Analitik

İşletmenizin gelişimini ölçmek büyüme için gereklidir. Satış numaralarını ölçmekte ustalık olabilir. Çevrimiçi etkinizi nasıl ölçebileceğinizi biliyor musunuz?

Neyse ki yazılım geliştiricileri web sitesi sahiplerine yardımcı olmaktan çok seviyorlar. Ve hizmet genellikle ücretsizdir. İstatistikleri çizmek için çevrimiçi analiz araçlarını kullanabilirsiniz:

Web sitenizin hangi sayfalarının en popüler olduğunu öğrenin.
En çok etkileşim oluşturan özellikler hangileridir?
Sosyal medya veya e-posta gibi hangi kanallar web sitenize trafik yönlendirir?
Web sitenizi düzene sokabilirsiniz. Daha dinamik hale getirin:

Dikkat çekmeyen özellikleri kesin
Müşterilerin sevdiklerinden daha fazlasını ekleyin

5.Görseller

Grafikler kullanarak web sitenizin etkisini artırın. Tembel olduğumda veya acelem duyduğumda genellikle resimleri kaydederim. Okuacak vaktim olmazsa metin etkilemez.

Fotoğraf
İşletmenizin fotoğrafları, genel imajınızı iyileştirebilir. Herhangi bir şirketin görüntülerine bakmayı seviyorum.

Resimler bana bir iş kültürü, değerleri ve ürünleri hakkında bir fikir verir. Bunların hepsi belirler