Müşteriler Sizi Neden Tercih Etsinler? Müşteri Dönüşünü Artırmak için gereken Slogan Nedir?


Kullanıcılarınız sayfanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve aralarındaki her şeyi gördü. Peki şimdi ne olacak? Evet, içerik oluşturma yalnızca başlangıçtır. Kullanıcıları, onları dönüştürmek için “Şimdi Satın Alın”, “Burayı Tıklayın” veya “İndir” şeklinde ikna etmelisiniz.

İhtiyacınız olan tek şey etkileyici bir harekete geçirici slogan. Kullanıcıların dönüşümünden önceki nihai etkileşim noktası olan bir Slogan, herhangi bir e-ticaret web sitesi için web tasarımında en hayati unsurlardan biridir. Basitçe belirtmek gerekirse, Kullanacağınız Slogan, kullanıcılarınızı bir şeyler yapmaya ikna etmek gibidir. Ama sadece bir şeyler “yapmak “tan çok daha fazlasıdır.

Her şeyden önce bir Slogan, sitenizin başarısını, site ziyaretçileri veya kullanıcıları yönlendirmek için bir yol sağlar ve web sayfanıza odaklanmanızı sağlar. Kullanıcılarınızı tıklama, satın alma, indirme veya kayıt etmeye nasıl teşvik edersiniz? Etkili bir Slogan nedir? Nasıl yaparsın?

İhtiyacı Bilmek Gerekli

Site ziyaretçisi geri dönüş düğmesini tıklamadan önce, ihtiyaçtan ilk önce haberdar olmalısınız; neden tıklamanız gerekir? Neden bu ürün / servise ihtiyaç duyuyorlar? İnsanlardan yanıt vermelerini istemeden önce, önce sorunu tanımlayın. Ardından, ürününüzün / hizmetinizin sorunu çözdüğünü ve ardından size ulaşmanın avantajlarından bahset.

Uzun yılların tecrübesiyle ve bu yönergeler doğrultusunda firmanızın vitrini olan web sitenizi hazırlayıp firmanıza fayda sağlar hale getiriyoruz.

Amacına Ulaşmamış bir Web sitesi Boşa Yapılan Masraftır…